شکست در کسب و کار

شکست در کسب و کار اینترنتی معنایی ندارد!

خیلی از افراد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی ترس دارند.ترس از اینکه به موفقیت نرسند و

خیلی از افراد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی ترس دارند.ترس از اینکه به موفقیت نرسند و یا اینکه سرمایه اندک خود را از دست دهند.

بدون شک این باور غلط افرادی است که تجربه ای ندارند و فکر می کنند در کسب و کارشان شکست می خورند زیرا هر چه از عمر کسب و کار آنلاین تان می گذرد چیزهای زیادی بدست می آورید.

در این مقاله قصد داریم در مورد این صحبت کنیم که در کسب و کار اینترنتی قرار نیست چیزی را از دست بدهید بلکه چیزهای زیادی را بدست می آورید. با وب پیشه همراه باشید

شکست در کسب و کار اینترنتی معنایی ندارد!

در گام نخست اگر خودتان وب سایتتان را طراحی کنید تجریه شما در طراحی و نگه داری وب سایت بالا می رود. و همین تجربیات هستند که کسب و کار را برای شما جذاب می کند و روز به روز چیزهای جدیدی را به شما یاد می دهند.

پس مطمئن باشید قرار نیست چیزی را از دست بدهید، بلکه چیزهای زیادی را یاد می گیرید. شاید در ابتدا شما ندانید چطور برای سایت خود تولید محتوا کنید اما کم کم و به مرور زمان این تجربه را به دست خواهید آورد که چگونه بنویسید. با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، شما مشتاق می شوید که مطالعه کنید، مقاله بخوانید و ساعت ها کار کنید بدون اینکه احساس خستگی کنید.

پس همانطور که متوجه شدید شما چیزی را از دست نمی دهید بلکه چیزهایی را بدست می آورید که میلیون ها تومان برای شما ارزش دارد. تجربه چیزی است که افراد به خاطر بدست آوردنش حاضر هستند مبالغ بالایی را را بپردازند. ولی شما می توانید با تلاش خود به بهترین شکل آن را بدست بیاورید.

چگونه کسب و کار اینترنتی را شروع کنیم؟

قبل از اینکه کسب و کار خود را راه اندازی کنید باید به این فکر باشید که هدف شما از راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جیست؟

بعضی افراد فقط به دنبال پول در آوردن هستند که باید گفت آن ها موفق نمی شوند. گروهی دیگر به دنبال این هستند که نیاز افراد را برطرف سازند. این افراد در کار خود موفق هستند. اگر شما بتوانید به خوبی نیاز مخاطب خود را برطرف کنید قطعا برنده این میدان هستید.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که تا خودتان دست به کار نشوید موفقیت صد درصدی را کسب نمی کنید هر چقدر هم که پول داشته باشید و کسب و کارتان را با سرمایه زیادی شروع کنید باز هم یک جای کارتان می لنگد.

پیشنهاد می کنیم مقاله با دستان خالی صاحب کسب و کار خود شوید را حتما بخوانید.

سخن آخر

شکست به معنی از دست دادن همه چیز است ! ولی زمانی که شما کسب و کار خود را آغاز می کنید و به هردلیلی آن را رها می کنید همه چیز خود را از دست می دهید؟ کمترین چیزی که شما به دست آوردید تجربه ای است که بدون شک در کسب و کا بعدی به شما کمک خواهد کرد. آیا این خود ارزشمند نیست؟

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم نکته نظری دارید خوشحال می شوم با ما در میان بگذراید.

درباره علیرضا زاهدی

در حال حاضر در حوزه دیجیتال مارکتینگ مشغول هستم. این روزها در زمینه سئو،طراحی سایت و تولید محتوا فعالیت و مطالعه دارم. اهل یادگیری هستم و بیشتر وقت خود را در وب پیشه می گذرانم.

ارسال دیدگاه